Warsztaty edukacyjne dla dzieci 7-11 lat

  Ogi Ugonoh 

  @ogiugonoh

  Warszaty edukacyjne dla dzieci 7-11 lat odbędą się 8.10.2022 o godz. 11:00-12:00

  w SDK Słonecznik przy ul. Pańskiej 3 w Warszawie.

  Warsztaty są bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona!

  Zgłoszenia: https://forms.gle/eovnrW81MkUjyXDn9

   

  Absolwentka Wydziału Projektowania: Kostiumografii Institute of Art Design and Technology w Dublinie w Irlandiii. Major Black film studies. Edukatorka, aktywistka i influencerka. Ogi jest współautorką #dontcallmemurzyn i debat grupy @blackispolish wraz z MSN Warszawa.

  Ogi jest również reżyserką szortu jestem i współpracuje z organizacją Alliance for Black Justice in Poland na rzecz osób czarnoskórych w Polsce i osób czarnoskórych uciekających przed wojną w Ukrainie. 

   

  O warsztatach:

  Wstęp o Afryce. O kontynentach i ubraniach ludowych w różnych krajach. Prezentacja. Rozmowa o Polskich ubraniach ludowych i zdjęcia zagranicznych ubrań ludowych. Rozmowa z dziećmi o tym czym jest różnorodność i o tym że jest jak najbardziej naturalna i normalna. Slide show dzieci z rodzicami w różnych krajach i w Polsce żeby dzieci mogły sobie wyobrazić że są różne rodziny i różnie wyglądają ale wszystkie się kochają. Wytłumaczenie, że nikt nie powinien być inaczej traktowany bo ma inny kolor skóry i dlaczego ludzie mają inne kolory skóry. Pokaz kostiumów z czarnej pantery i na koniec zaprojektowanie różnorodnych super bohaterów. Jaki mają kolor skóry jakie mają moce. Czy są na wózku? Czy potrafią latać? Czy są wysokie, niskie etc.

  Facebook
  YouTube
  Instagram