Warsztaty edukacyjne dla dorosłych

  Ogi Ugonoh 

  @ogiugonoh

  Warszaty edukacyjne dla dorosłych odbędą się 1.10.2022 o godz. 15:30

  w SDK Słonecznik przy ul. Pańskiej 3 w Warszawie.

  Warsztaty są bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona!

  Zgłoszenia: https://forms.gle/eovnrW81MkUjyXDn9

   

  Absolwentka Wydziału Projektowania: Kostiumografii Institute of Art Design and Technology w Dublinie w Irlandiii. Major Black film studies. Edukatorka, aktywistka i influencerka. Ogi jest współautorką #dontcallmemurzyn i debat grupy @blackispolish wraz z MSN Warszawa.

  Ogi jest również reżyserką szortu jestem i współpracuje z organizacją Alliance for Black Justice in Poland na rzecz osób czarnoskórych w Polsce i osób czarnoskórych uciekających przed wojną w Ukrainie. 

   

  O warsztatach:

  Rozmowa na temat pierwszej części filmu Czarna Pantera i mojej pracy licencjackiej.  Polskie tłumaczenie koncepcji i analizy filmu z perspektywy atrolpogicznej. Skomentowanie, eksploracji antropologicznej i liminalnej z perspektywy Czarnej społeczności. Pokaz filmu Jestem i omówienie liminalnych przestrzeni w filmie i w Czarnej Panterze. Rozmowa na temat afrofuturyzmu i tego jaki wpływ ma taki obraz Afryki na społeczeństwo. O dziedzictwie Wakandy – miejsce w którym znaleźli dom osoby które nie pasują idealnie do obrazów Czarności jakie dotychczas widzieli. 

  Facebook
  YouTube
  Instagram