Spotkanie z Kołem Filozofii Postkolonialnej vol.3

  @kolo_filozofii_postkolonialnej

  Spotkanie z Kołem Filozofii Postkolonialnej odbędzie się 9.10.2022 o godz. 17:00 w Kinotece w Warszawie.

  Otwarta dyskusja na temat postrzegania poruszanych wcześniej wątków. 

  Postrzeganie przyszłości Afryki, tworzenia inkluzywnej społeczności, sprawiedliwości klimatycznej itd. Prowadzące osoby: Miki i Adam. („Chciałybyśmy zaangażować uczestniczących i zebrać oraz zsyntezować przemyślenia ludzi.”)

  O prowadzących:

  Miki Skawiński jest osobą przewodniczącą Koła Filozofii Postkolonialnej na UW. Studiuje filozofię, szczególnie interesuję się filozofią postkolonialną, marksistowską i historią radykalnych ruchów społecznych.

  Nazywam się Adam. Studiuję filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuję się hermeneutyką filozoficzną, fenomenologią, literaturą, 'patafizyką i queerowym podejściem do teologii.

  Koło Filozofii Postkolonialnej powstało na początku 2022 roku. Organizacja działa przy Wydziale Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Głównymi celami Koła są popularyzacja filozofii postkolonialnej w Polsce, rozwój myśli postkolonialnej i integracja środowiska zajmującego się postkolonializmem w Polsce. Członkowie i członkinie koła organizują spotkania dyskusyjne, czytelnicze oraz wykłady z zakresu postkolonializmu.

   

  Facebook
  YouTube
  Instagram