Koncert: DEJOT


KONCERT ODWOŁANY / odbędzie się set zarejestrowany specjalnie na tę okazję na funpeage’u AfryKamery 17 grudnia o 20:00.

„Zacząłem budować w mojej głowie wyimaginowany świat, tworząc mieszankę z tego, co dokumentowałem na zdjęciach, tym samym odwołując się do najbardziej skrywanych uczuć i wspomnień. To było tak, jakbym wyznaczał inne spojrzenie na rzeczywistość, a to odbijało się w mojej muzyce” – wyjaśnia Dejot.

17 grudnia w warszawskim Klubie SPATiF wystąpi producent Daniel Jakob, znany lepiej jako Dejot oraz Dubokaj. Na AfryKamerze zaprezentuje się jako Dejot. Będzie to jego pierwszy set w Polsce!

Daniel Jakob to szwajcarski producent muzyki elektronicznej i kompozytor filmowy mieszkający w Bernie. Od lat 90. nieprzerwanie produkuje muzykę, współpracując m.in. z Lee „Scratch” Perry’m, Yello, Nicolette, Bongeziwe Mabandla itd. Remiksował także utwory dla m.in. takich artystów jak Imogen Heap, Pressure Drop, Dawn Penn, Bonaparte. Jego muzyka pojawiła się w kilku nagradzanych filmach, m.in. takich jak „Das Fräulein”, „Slumming”, „On the Line” czy „Kameramörder”. Jakob jest także współwłaścicielem szwajcarskiej wytwórni Mouthwatering Records.

 

17 grudnia, godzina 23:00, Klub SPATiF, Warszawa

Facebook
YouTube
Instagram