Cennik:

Bilety:

Bilety / Karnety

Normalny – 24 zł

Ulgowy – 19 zł

Film otwarcia i film zamknięcia – 24 zł (normalny), 19 zł (ulgowy)

Pokaz bloku AfroShorts I: AFRIQUEER w U20 (Centrum Kultury Filmowej im. A. Wajdy, al. Ujazdowskie 20, Warszawa) – 23,99 zł

Pokaz bloku FOCUS: RWANDA w U20 (Centrum Kultury Filmowej im. A. Wajdy, al. Ujazdowskie 20, Warszawa) – wstęp wolny, limit miejsc

Panel Unsettling the Narratives: Women, Film & Positioning of African Woman of the Future U20 (Centrum Kultury Filmowej im. A. Wajdy, al. Ujazdowskie 20, Warszawa) – wstęp wolny, limit miejsc. Wydarzenie w j. angielskim.

#AFROKIDDO (pokaz animacji i warsztaty rodzinne) w U20 (Centrum Kultury Filmowej im. A. Wajdy al. Ujazdowskie 20, Warszawa) – WSTĘP WOLNY (liczba miejsc ograniczona)

Karnety:

Karnet 5 filmów – 89 zł (obejmuje 5 wybranych filmów festiwalu, bez filmu otwarcia i zamknięcia)
Karnet Open – 169 zł (obejmuje wszystkie filmy Festiwalu oraz 1 wybrany warsztat GRATIS)

 

WAŻNE! BILETY I KARNETY DOSTĘPNE SĄ TYLKO W KASIE KINOTEKI.

UWAGA! Kupując karnet na 5 filmów w kasie kina należy wybrać konkretne tytuły z repertuaru Festiwalu i podać je osobie obsługującej kasę. W przypadku karnetu OPEN kasa wydrukuje bilety na wszystkie seanse. Po wejściówkę na wybrany warsztat należy zgłosić się do Centrum Festiwalowego z dowodem opłaty za karnet.

Pełny repertuar znajdziesz na stronie kina: KINOTEKA, wybierając odpowiedni dzień. Przy każdym filmie dostępny jest jego opis. Opisy filmów znajdziesz także na naszej stronie w zakładce: FILMY 2023.

Bilety oraz karnety dostępne są do zakupienia w kasie kina KINOTEKA. LINK do zakupu poniżej.

Bilety na pokaz bloku AfroShorts: AFRIQUEER w U20 dostępne na goingapp.pl

Sekcja #AFROKIDDO – brak miejsc.

TRWA FESTIWAL ONLINE

Do 26 grudnia możesz zakupić karnet na wszystkie filmy za jedyne 49 zł!
 
Po aktywacji masz 12 dni na oglądanie (Uwaga! Dostęp do platformy wygasa dla wszystkich 31 grudnia, więc nie czekaj z zakupem do ostatniego dnia).
 
Na VOD Warszawa dostępne są także pojedyncze bilety na filmy pełno- i krótkometrażowe w cenie 14 zł i 2 zł (ważne 5 dni) oraz karnet na wszystkie krótkie metraże za 14 zł.