AFreaks by AfryKamera – 01.10.2022


Nie zwalniamy tempa i ogłaszamy muzyczne wydarzenie festiwalu – AFreaks by AfryKamera! Festiwal rozpoczynamy z przytupem i to dosłownie – czeka nas niezwykła podróż w świat elektro z afrykańskimi brzmieniami.
Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było! Wystąpią niezwykli artyści, a część z nich pojawi się na polskiej scenie po raz pierwszy!
Roztańczą nas:
Batida apresenta IKOQWE – pochodzący z Angoli duet, który połączył w porywający i sposób oldschoolowy hip-hop z tradycyjną muzyką angolską, wykorzystując taneczną elektronikę oraz brzmienia automatów perkusyjnych. Prawdziwe afrofuturo!
DEJOT – producent muzyki elektronicznej i filmowej. Materiał został utkany z wielu wspomnień zebranych podczas kilkumiesięcznego pobytu artysty w Republice Południowej Afryki.
LUA PRETA – angolsko-polski duet, tworzący mieszankę nowoczesnej muzyki elektronicznej i afrykańskich gatunków, takich jak kuduro czy afrohouse.
Imprezę zakończy kolektyw didżejski Laboratorio Tropical Crew, który porwie nas do tańca tropikalnymi rytmami i melodiami z okolic równika.
Data koncertu: 1 października 2022 r., godz. 19:00
Miejsce: klub Dom Zabawy i Kultury – DZiK
Bilety w cenie 45 zł (do końca sierpnia) dostępne na stronie: http://goingapp.pl/…/afreaks-by…/pazdziernik-2022
Szczegóły, informacje o zespołach i biletach: https://www.facebook.com/events/547904226991904/?ref=newsfeed